м. Київ, вул. Дж. Маккейна, 26,
ст.м. Звіринецька
(ст.м. Дружби народів)
Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб: 9:00 - 14:00
0 800 339 729 (дзвінки безкоштовні)

Консультація невролога

Визначення індивідуальних потреб
Визначення індивідуальних потреб
Співробітники контакт-центру швидко та точно визначать, які проблеми Вас турбують, порекомендують, до кого з лікарів-неврологів краще звернутись, ознайомлять з переліком послуг, які максимально відповідають Вашим потребам.
Глобальна діагностика
Глобальна діагностика
Досвід та високий рівень кваліфікації лікарів у поєднанні з використанням сучасного діагностичного обладнання дозволяють отримати максимально повну та точну інформацію про стан Вашого здоров’я.
Персоналізований план лікування
Персоналізований план лікування
Комплексний план лікувальних та реабілітаційних заходів розробляється з урахуванням результатів діагностики, індивідуальних особливостей та потреб кожного пацієнта, у відповідності до сучасних медичних стандартів та міжнародних протоколів.

ЦІНИ

Первинна консультація головного лікаря (невропатолог)
2100 ГРН
Повторна консультація головного лікаря (невропатолог)
1300 ГРН
Консультація невропатолога
900 ГРН

Невропатологія у Києві. Консультація невролога

Команда досвідчених висококваліфікованих невропатологів Time+ допомагає пацієнтам понад 20 років. Наші фахівці, постійно поглиблюючи свої знання та вдосконалюючи навички, досягли експертного рівня в лікуванні низки захворювань. Наш основний профіль – захворювання периферичної нервової системи.

  1. Грудний остеохондроз.
  2. Шийна радикулопатія (біль по лінії шия-кисть).
  3. Шийно-потиличний головний біль.
  4. Поперекова грижа, запалення сідничного нерва.
  5. Больові синдроми, що супроводжуються болями в спині, шиї, кінцівках, а також лицьові болі та мігрені.

Ми успішно допомагаємо пацієнтам завдяки мультидисциплінарному підходу до вирішення завдань. Командна робота неврологів, ортопедів, реабілітологів і лікарів суміжних спеціальностей (ендокринолога, ревматолога) підвищує точність діагностики та ефективність терапії. У складних випадках, коли тілесна недуга призводить до психологічних проблем, пацієнти можуть отримати допомогу психотерапевта.

Ми цінуємо Ваш час і дбаємо про Ваш комфорт. Клініка зручно розташована, знаходиться в центрі міста, неподалік від станції метро. Вже при першому зверненні телефоном фахівці контакт-центру вивчать Ваші скарги, визначать, який саме лікар необхідний, допоможуть записатися на прийом у зручний час. Якщо Ви вперше записалися на консультацію до нашого невропатолога, візьміть на прийом висновки інших фахівців, результати лабораторних та інструментальних досліджень.

Після консультації та проведення додаткових досліджень (якщо вони необхідні) лікар ставить діагноз і розробляє для Вас індивідуальний план лікування та реабілітації. Для його реалізації лікуючий доктор, індивідуальний менеджер і реабілітолог об'єднуються в команду. Вони спільними зусиллями відстежують динаміку Вашого стану та з урахуванням даних моніторингу коригують підхід до лікування для підвищення його ефективності, досягнення найкращих результатів. Індивідуальний менеджер може повідомити Вам орієнтовну вартість лікування на етапі складання плану. Вартість лікування повністю виправдана та відповідає рівню медичних послуг в нашій клініці.

Показання до прийому у лікаря-невропатолога

Консультація невролога в Києві або будь-якому іншому місті необхідна людям з широким переліком захворювань центральної та периферичної нервової системи. До ЦНС відносяться спинний і головний мозок, кожен складається з декількох відділів зі своїми функціями. Периферична нервова система – це сукупність черепних і спінальних нервів, які відходять від головного і спинного мозку, а також вегетативних нервових сплетінь. Останні регулюють діяльність внутрішніх органів, залоз, м'язів і судин.

Порушення в роботі різних відділів центральної або периферичної нервової системи можуть призвести до:

  • порушень контрольованої рухової активності;
  • порушень сну;
  • розладів діяльності інших органів і систем;
  • порушення нормальної взаємодії людини з навколишнім світом, здатності адекватно реагувати на зовнішні впливи й адаптуватися до мінливої обстановки;
  • розладів мислення, мовлення, поведінки й інших вищих психічних процесів.

При появі ознак таких патологічних станів слід записатися на консультацію до невропатолога. Направити до невролога може сімейний лікар або вузький фахівець (офтальмолог, гастроентеролог, ортопед-травматолог і інші) при підозрі на неврологічну природу захворювань внутрішніх органів і систем. Консультація невролога також потрібна людям із захворюваннями та травмами хребта, оскільки вони часто супроводжуються пошкодженням спинальних нервів, а іноді й спинного мозку. Вдатися до послуг невропатолога необхідно при нейроінфекціях (інфекційні захворювання, збудники яких атакують переважно ЦНС). Періодично проходити обстеження у невролога рекомендується всім, хто в минулому переніс черепно-мозкову травму, для своєчасної діагностики віддалених наслідків. Якщо в ході консультації невролог виявляє, що порушення роботи нервової системи супроводжується розладом психіки, він направляє пацієнта на прийом до психіатра або психотерапевта, обидва фахівця об'єднують зусилля, щоб терапія була максимально ефективною.

Симптоми неврологічних захворювань

Послуги невропатолога потрібні пацієнтам з такими проявами:

  • болі в різних відділах хребта (спині, шиї), які можуть поєднуватися з болями в кінцівках, в області ребер;
  • різні порушення чутливості – відчуття оніміння або поколювання, «мурах», які не пов'язані з незручною позою, здавленням відповідної частини тіла;
  • слабкість у кінцівках, зниження сили м'язів;
  • пронизливі лицьові болі у відповідь на рух м'язів обличчя, дотик, переохолодження;
  • часті раптові головні болі;
  • запаморочення, порушення свідомості, переднепритомні та непритомні стани;
  • порушення рівноваги, координації рухів, хитка невпевнена хода;
  • поява неконтрольованих рухів, посмикувань м'язів, тремтіння кінцівок, голови;
  • різні розлади сну;
  • погіршення пам'яті, складності з концентрацією уваги, вирішенням інтелектуальних завдань;
  • невиразне, незв'язне мовлення, порушення артикуляції, здатності контролювати гучність голосу;
  • двоїння в очах, порушення чіткості зору, поява сліпих плям.

Клініка Тайм+ лікує неврологічні захворювання

У Києві в клініці Time+ можуть отримати допомогу пацієнти з такими неврологічними захворюваннями та патологічними станами:

  • больові синдроми різної етіології (болі в спині та кінцівках, головні болі);
  • хронічні захворювання хребта (остеохондроз, спондильоз, міжхребцеві грижі) та радикулопатії (корінцевий синдром, поширене ускладнення захворювань хребта);
  • захворювання периферичної нервової системи – плексопатії, поліневропатії;
  • соматоформні розлади (захворювання психогенної природи з тілесними симптомами);
  • вегето-судинна дистонія;
  • синдром хронічної втоми;
  • неврози та депресивні стани;
  • інсомнія (безсоння) та інші порушення сну.

Вартість консультації

Скільки коштує консультація невролога, залежить від його кваліфікації, наукового ступеня, а також від тривалості прийому. Якщо записатися на прийом до рядового невролога, вартість буде нижче, ніж ціна консультації головлікаря. Ціна первинної консультації невропатолога вище, ніж повторної консультації та нетривалого консультативного відвідування з метою отримання додаткових призначень, уточнень.

Вартість консультації невролога в клініці Time+ від 900 грн.

Як проходить прийом у лікаря невропатолога

Консультація невролога в Києві в клініці Тайм+ починається з опитування, збору анамнезу та загального фізикального огляду, спрямованого на виявлення зовнішніх ознак захворювання. Наступний етап прийому невролога – оцінка неврологічного статусу. Лікар невролог розмовляє з пацієнтом, проводить тести інтелекту, за допомогою нескладних безболісних проб перевіряє й оцінює:

  • свідомість;
  • вимову, мовлення;
  • короткострокову та довгострокову пам'ять;
  • чутливість до різних подразників (легкого болю, зміні температури, зорових, слухових, тактильних і інших специфічних впливів);
  • рефлекси (ковтальний, піднебінний, рогівковий, підошовний, черевний та інші);
  • м'язову силу та тонус;
  • рівновагу в положенні стоячи та при ходьбі, здатність змінювати темп і напрямок руху;
  • зір.

З урахуванням симптомів, скарг пацієнта та виявлених порушень неврологічного статусу в кінці першої консультації невролог ставить попередній діагноз і призначає додаткові інструментальні, лабораторні дослідження. Коли будуть готові їх результати, необхідний повторний прийом невропатолога. Доктор уточнить діагноз і, якщо це необхідно, внесе зміни до схеми лікування нервової системи. Первинна консультація невропатолога триває до години, цього достатньо, щоб провести загальний і неврологічний огляд у повному обсязі. Повторні консультації невролога менш тривалі, до півгодини.

Методи діагностики в клініці Time+

Якщо для діагностики неврологічних захворювань необхідні апаратні дослідження, пацієнта направляють до партнерів Time+ у Києві. У неврології застосовуються такі методи апаратної діагностики:

  • магнітно-резонансна томографія (МРТ) спинного або головного мозку;
  • комп'ютерна томографія (КТ) структур головного мозку;
  • ехоенцефалографія (ЕЕГ) – оцінка активності головного мозку за допомогою реєстрації його імпульсів;
  • ангіографія судин головного мозку – рентгенологічне дослідження із застосуванням контрастної речовини;
  • дуплексне/триплексне ультразвукове сканування кровоносних судин шиї, голови;
  • електронейроміографія – вимірювання біопотенціалів м'язів і нервів.

Крім інструментальних методів діагностики можуть призначатися загальний і біохімічний аналіз крові, коагулограма, аналіз спинномозкової рідини (ліквору), для забору якої виконується люмбальна пункція.

Методи лікування Time+

У клініці неврології лікування проводиться із застосуванням терапевтичних методів:

  • РРР, PRP та екстра PRP-терапія (плазмотерапія, ін'єкції збагаченої чи бідної тромбоцитами плазми);
  • класичний лікувальний масаж спини, різних відділів хребта, кінцівок, голови, хіромасаж;
  • лікувальна фізкультура, індивідуальні заняття з реабілітологом;
  • нейром'язова редукція – стимуляція зв'язків між нервами та м'язами, відновлення рухової функції;
  • кінезіотейпінг – накладення на шкіру еластичних стрічок для активізації лімфотоку, кровообігу, полегшення больового синдрому;
  • фізіотерапія (фонофорез, черезшкірна нейроелектростимуляція).

Також лікар невролог розробляє індивідуальну схему медикаментозної терапії, може призначити сеанси психотерапії. У складних випадках, коли консервативне лікування недостатньо ефективне, пацієнта направляють до партнерів клініки Тайм+ у Києві, які здійснюють хірургічне лікування неврологічних захворювань.

Наше обладнання

Для діагностики та немедикаментозного лікування неврологічних захворювань клініка Time+ в Києві застосовує сучасне високотехнологічне обладнання від провідних постачальників. Це, зокрема, ультразвуковий сканер для дослідження суглобів, центрифуги для плазмоліфтінга (отримання препаратів крові, які використовуються при проведенні РРР, PRP-терапії).

Сильні сторони TIME+

Тайм+, клініка неврології та нейроортопедії в Києві, є експертом у своїй ніші. Вузька спеціалізація дозволяє максимально сконцентруватися на вирішенні проблем, пов'язаних з нервовою системою. Клініка надає замкнутий терапевтичний цикл послуг, який включає в себе консультацію невролога, проведення діагностичних процедур, розробку плану комплексного лікування та його реалізацію з супроводом пацієнта на всіх етапах. Ще на етапі розробки плану визначається контрольні точки моніторингу, коли індивідуальний менеджер буде зв'язуватися з пацієнтом, перевіряти, як йде лікування, відстежувати зміни в стані здоров'я.

До команди медичних фахівців Тайм+ входять неврологи високої категорії, ортопеди-травматологи, реабілітологи, масажисти, а також ревматолог, психіатр, психолог, ендокринолог, кардіолог, терапевт. Під час первинної консультації невропатолог визначає найбільш імовірну причину проблем, які турбують пацієнта. Якщо неврологічні порушення, ймовірно, пов'язані з ендокринними, аутоімунними або іншими захворюваннями, пацієнт може безпосередньо в клініці отримати консультацію фахівця відповідного профілю, пройти додаткові дослідження. Диференціальна діагностика з визначенням точної причини (етіології) захворювання дозволяє розробити максимально ефективну схему терапії. Завдяки спільним зусиллям фахівців Time+ у клініці проводиться комплексне лікування різних неврологічних захворювань і супутніх порушень, а також реабілітація пацієнтів.

Переваги клініки:

  • досвід роботи з 2001 року;
  • високий рівень і багаторічний стаж фахівців, серед яких є доктори медичних наук;
  • налагоджені канали комунікації з колегами в Києві й інших містах України дозволяють в найскладніших випадках оперативно звернутися до них по допомогу, експертну оцінку;
  • лікування засноване на принципах доказової медицини;
  • індивідуальний медичний менеджмент, розробка оптимальної схеми лікування для кожного пацієнта, постійний зворотний зв'язок;
  • застосування передових методів лікування, в тому числі використання можливостей регенеративної медицини (РРР, PRP-терапія), яка допомагає задіяти власні ресурси організму;
  • конкурентна вартість прийому невропатолога.

Як записатися на прийом

На прийом до невропатолога запис здійснюється онлайн, через форму на сайті. Потрібно вказати своє ім'я та контактні дані (адреса електронної пошти, телефон), вибрати зі списку спеціальність лікаря – невролог, додаткові побажання внести в поле для коментаря. З вами зв'яжеться представник клініки, щоб узгодити час прийому невролога в Києві та інші моменти. Також до клініки можна зателефонувати (дзвінки безкоштовні).

Поширені питання
Чим відрізняється невролог і невропатолог?

Це назви однієї медичної спеціальності, але термін «лікар-невропатолог» є офіційно прийнятим в Україні, а термін «лікар-невролог» використовується в зарубіжних країнах.

Хто такий лікар невролог?

Лікар невролог – це фахівець із захворювань нервової системи.

Що лікує невролог?

Лікар-невролог лікує запальні (інфекційні та неінфекційні), дегенеративні, аутоімунні, судинні захворювання головного мозку, спинного мозку та хребта, периферичних нервів, наслідки черепно-мозкових і спинномозкових травм, судомні розлади, невралгії, міопатії, розлади сну та тому подібні порушення

Що перевіряє (дивиться) невролог на медогляді?

Лікар невролог оцінює здатність зв'язно відповідати на питання, силу м'язів, рухову активність, перевіряє поставу, наявність мимовільних рухів (тремор, тики), шкірні рефлекси та рефлекси слизових оболонок, поверхневу (температурну, больову), глибоку та комбіновану чутливість, стійкість (здатність зберігати рівновагу), координацію рухів. На час огляду пацієнту необхідно роздягнутися до спідньої білизни

Що виписує невролог?

Залежно від проявів захворювання та його причини лікар невролог може виписати знеболюючі та протизапальні, протисудомні, седативні, ноотропи, антидепресанти, міорелаксанти, препарати для нормалізації артеріального тиску та кровообігу й інші ліки, а також призначає різні види немедикаментозної терапії – фізіотерапевтичні процедури, масаж, рефлексотерапію, лікувальну фізкультуру тощо

Коли звертатися до невролога?

Записатися на прийом до невролога необхідно при частих головних болях, болях у спині, кінцівках, пекучих, стріляючих болях різної локалізації, м'язовій слабкості, розладах свідомості, запамороченнях, порушеннях рівноваги та ходи, порушеннях чутливості, інтелектуальних функцій і мовлення, рухової активності, появі неконтрольованих рухів, при деяких порушеннях зору

Наші лікарі
likar
Пелепейченко
Олексій Юрійович
головний лікар клініки, невролог, вертебролог
  • Спеціальність: Невролог, Вертебролог
  • Направлення: Неврологія , Вертебрологія
  • Стаж: 17 р.
likar
Устименко
Олена Вікторівна
невролог, вертебролог
  • Спеціальність: невролог, вертебролог
  • Направлення: Неврологія , Вертебрологія
  • Стаж: 15 р.
likar
Ломадурова
Юлія Анатоліївна
невролог, вертебролог
  • Спеціальність: невролог, вертебролог
  • Направлення: Неврологія , Вертебрологія
  • Стаж: 5 р.
form
Записатися на прийом