Вегето-судинна дистонія

15 ЛЮТ 21
Вегето-судинна дистонія

Вегето-судинна дистонія

Вегето-судинна дистонія (ВСД) або нейроциркуляторна дистонія (НЦД) – це комплекс періодично повторюваних симптомів (загальна слабкість, тахікардія, відчуття нестачі повітря, шийний остеохондроз, відчуття тривоги), які значно погіршують якість життя.

Основні причини вегето-судинної дистонії: індивідуальна схильність та образ життя.

Профілактика вегето-судинної дистонії – це життя за формулою «8+8+8=24», що означає: 8 годин на добу працювати, 8 годин побутова діяльність (поїздки на роботу, прогулянки, гігієнічні процедури, заняття фітнесом та ін.) та 8-ми годинний сон. Зміна співвідношень останніх двох компонентів в сторону роботи викликає перезавантаження нервової системи та перебої в її роботі, що і проявляється симптомами вегето-судинної дистонії.

Раціонально розподіливши професійні навантаження, зменшивши дію стресових факторів на організм, здійснюючи скрінінговий медичний контроль, можливо досягти значних успіхів в профілактиці вегето-судинної дистонії. Також профілактикою ВСД являються такі немедичні методи, як регулярне прийняття контрастного душу для тренування судин, заняття улюбленою справою (хобі, наприклад, риболовля або вишивка), плавання, їзда на велосипеді, гра в теніс та загальний позитивний настрій!

Читайте також:

про диференціальну діагностику ВСД з іншими захворюваннями

лікування ВСД

консультація невролога

НевропатологИвченко Юлия

Івченко Юлія Анатоліївна

Невропатолог

Спеціалізація: болі у спині, мігрені, панічні атаки, міастенія, полінейропатиї.

"Пацієнтам з хворобою Паркінсона та хворобою Альцгеймера призначаю фармакотерапію згідно останніх міжнародних протоколів. Основний акцент при лікуванні – точне встановлення причинно-наслідкових зв’язків та підбір адекватної медикаментозної терапії. Я прибічник використання мінімальної кількості препаратів, роблю акценти на індивідуальних програмах реабілітації та системному підході".

Клінічна діяльність
Контакти