МРТ шиї, голови та грудного відділу?

09 ЛИП 19
МРТ шиї, голови та грудного відділу?

МРТ шиї, голови та грудного відділу?

Хочемо відразу застерегти наших пацієнтів, особливо тих, хто вперше звертається в нашу клініку, про самостійне обстеження та проведення такого дорогого дослідження як МРТ "навмання".

Всі МРТ апарати мають різні характеристики: потужність, роздільну здатність, програмне забезпечення, що впливає на якість візуалізації.

Крім цього, є різні протоколи дослідження. Наприклад, МРТ головного мозку може проводитися з контрастом або без, може бути стандартним або розширеним. Дослідження мосто-мозочкових кутів або обстеження в режимі ангіографії також можуть відноситися до МРТ головного мозку.

Пацієнт, зазвичай, керується двома критеріями: де болить і скільки коштує процедура. І якщо ціна - справа індивідуальна, то зону дослідження повинен визначати лікар.

У нашій практиці найчастіше зустрічаються такі випадки:

-болить голова в потиличній частині. Пацієнт робить МРТ головного мозку. А треба було робити МРТ або навіть рентген шийного відділу хребта;

-при болях в області лопатки пацієнт записується на МРТ грудного відділу хребта. А необхідно було робити МРТ плечового суглоба або шийного відділу хребта, оскільки проблеми в цих зонах можуть віддавати болем в область лопатки.

Тому при болях будь-якої локалізації важливо спочатку звернутися до профільного лікаря, який встановить причину і направить вас на потрібне обстеження.

Дивіться також:

Біль обличчя

Болі в шиї

НевропатологИвченко Юлия

Івченко Юлія Анатоліївна

Невропатолог

Спеціалізація: болі у спині, мігрені, панічні атаки, міастенія, полінейропатиї.

"Пацієнтам з хворобою Паркінсона та хворобою Альцгеймера призначаю фармакотерапію згідно останніх міжнародних протоколів. Основний акцент при лікуванні – точне встановлення причинно-наслідкових зв’язків та підбір адекватної медикаментозної терапії. Я прибічник використання мінімальної кількості препаратів, роблю акценти на індивідуальних програмах реабілітації та системному підході".

Клінічна діяльність
Контакти