Блог

Пролотерапія

Пролотерапія

Пролотерапія – природній спосіб боротьби з м'язово-скелетними патологіями. Вона не потребує використання традиційних лікарських засобів, а значить не впливає на печінку та немає інших побічних ефектів. Пролотерапія мобілізує власні оздоровлюючі механізми тіла і призводить до досягнення відмінних результатів.

Читать далее →
Головний біль

Головний біль

Головний біль, це різні відчуття у будь-якій локації від брів до тім’я. Отже, будь-які прояви у цьому регіоні у вигляді поколювання, стягування, пульсації, печіння, оніміння ми можемо розцінювати як головний біль.

Читать далее →
Панічні атаки

Панічні атаки

Причин панічних атак безліч. Приступ може початися через стрес, сильну втому або надмірне фізичне навантаження. Причинами можуть бути гормональні збої, соматичні (тобто тілесні, а не психічні) хвороби або патології центральної нервової системи. Спровокувати напад може конфліктна ситуація, зловживання алкоголем, кава.

Читать далее →
Як боротися з мігренню

Як боротися з мігренню

Мігрень, це захворювання нервової системи, яке проявляється головним болем. Головний біль має, переважно, однобічний пульсуючий характер. Супровожується слезотечею, закладеністю носа, світло та звукофобією в момент мігренозного нападу. За 20-30 хвилин до початку приступу може виникати нудота, погіршення зору, мерехтіння в одному оці, або порушення мови. Такий симптом має медичний термін – аура. Напад настільки потужний, що призводить до непрацездатності та в значній мірі ускладнює якість життя.

Читать далее →

Клінічна діяльність