Блог

Гіалуронова кислота в ортопедії

Гіалуронова кислота в ортопедії

Гіалуронова кислота застосовується в ортопедії майже 40 років. Вона чудово зарекомендувала себе у медичній практиці й науково підтвердила свою ефективність в багаторічних дослідженнях. Головне, що ця речовина — основний компонент суглобової синовіальної рідини та надає їй надзвичайні амортизуючи та змащувальні властивості.

Сьогодні нашим пацієнтам стали доступніші препарати гіалуронової кислоти саме з високою молекулярною масою. І ми щоденно їх застосовуємо в нашій клінічній практиці. Основна відмінна риса таких препаратів — наявність високої гідрофільності, тобто можливості утримувати воду. І це дуже важливо для лікування, оскільки суглобова рідина містить воду до 99% від своєї маси. Після введення високомолекулярної гіалуронової кислоти ми впевнено досягаємо “ефекту змащування” на досить тривалий час (до одного року).

Читать далее →
Методи лікування коліних суглобів

Методи лікування коліних суглобів

Що таке PRP-терапія або плазмотерапія?
PRP-терапія - це процедура лікування суглобів, яка здійснюється за допомогою введення власної плазми крові в порожнину суглоба. Плазмотерапія одна з найєфективніших сучасних методів лікування артрозу та остеоартрозу. Так як плазма крові насищена тромбоцитами PRP-терапія стимулює природний процес відновлення суглобів.

Читать далее →
Лікувальні блокади в неврології та ортопедії

Лікувальні блокади в неврології та ортопедії

Ефективно і нешкідливо зняти гострий біль, запалення і набряк можна за допомогою медикаментозної блокади. Цей метод добре працює, коли таблетовані форми препаратів і мазі малоефективні або є протипоказання.

Читать далее →
МРТ хребта та суглобів VS рентгенографія хребта та суглобів

МРТ хребта та суглобів VS рентгенографія хребта та суглобів

Все частіше пацієнти задаються питанням: «Що інформативніше МРТ чи рентгенографія при дослідженні суглобів та хребта?»

Безумовно, клінічне значення рентгенографії важко недооцінити в травматології (при гострій травмі), в ортопедії при порушеннях осанки (сколіотична хвороба, плоскостопість та ін.).

Читать далее →

Клінічна діяльність