Вертебрологія

22 ЛЮТ 21
Вертебрологія

Вертебрологія

Що таке вертебрологія

Вертебрологія — відносно новий напрямок у медицині, що поєднує в собі неврологію, ортопедію та нейрохірургію. Лікарі-вертебрологи займаються патологією хребта.

Що вивчає вертебрологія:

Вертебрологія вивчає причини виникнення захворювань хребта та його лікування. Лікар ортопед або невролог, який пройшов відповідну спеціалізацію, називається вертебрологом. Вертебролог через велику практику лікування захворювань хребта, надає відповідну допомогу швидше та ефективніше. Особливість напряму полягає у більш «тонкій» діагностиці та прицільному лікуванні болю. Вертебролог підходить до проблеми комплексно використовуючи методики лікування ортопедії, неврології у поєднанні з мануальною терапією, кінезітерапією.

Що лікує вертебролог?

Хребет складна анатомічна одиниця, що складається з нервових волокон, дисків, зв'язок, сухожилля, м'язів та міжхребцевих суглобів.

    Захворювання, лікування яких перебувають у веденні вертебролога:
  • грижі міжхребцевих дисків;
  • дегенеративні зміни хребта;
  • звуження хребетних каналів;
  • викривлення хребта;
  • травми хребта та реабілітація після них.

З якими симптомами до вертебролога звертаться, які захворювання ортопедії та неврології також варто обстежити у вертебролога.

Про консультацію вертебролога

Сучасна діагностика захворювань хребта включає рентгенівське дослідження, комп'ютерну томографію і МРТ. Це дозволяє отримати пошарові зображення кісткових, хрящових та м'яких тканин і дає лікарю можливість з більшою точністю діагностувати ту чи іншу дисфункцію, яка є причиною болів у спині.

Консультація вертебролога необхідна у разі завзятих болів у спині, стріляючих болів, при слабкості та оніміння у верхніх або нижніх кінцівках.

Фахівці у галузі вертебрології ведуть консультативний прийом та проводять амбулаторне лікування хребта у Клініці неврології "time+". Використання найсучасніших методів лікування поверне вам свободу та радість руху на довгі та щасливі роки.

Ортопед-травматологОпанасенко Владимир

Опанасенко Володимир Вікторович

Ортопед-травматолог

Сертифікований спеціаліст з плазмотерапії (ПРП).

"У пацієнтів вікових груп використовую введення гіалуронової кислоти в суглоби та індівідуальні реабілітаційні програми, що дозволяє значно відтермінувати чи уникнути заміни суглобів".

НевропатологИвченко Юлия

Івченко Юлія Анатоліївна

Невропатолог

Спеціалізація: болі у спині, мігрені.

"Пацієнтам з хворобою Паркінсона та хворобою Альцгеймера призначаю фармакотерапію згідно останніх міжнародних протоколів. Я прибічник використання мінімальної колькості препаратів, роблю акценти на індивідуальних програмах".

Клінічна діяльність
Контакти