Гемолімфатичний дренаж

22 ЛЮТ 21
Гемолімфатичний дренаж

Гемолімфатичний дренаж

Гемолімфатичний дренаж – це вплив на м’які тканини обличчя та тіла, з ціллю домогтися відтоку зайвої рідини та продуктів обміну речовин по лімфатичних судинах. Лімфодренаж дозволяє позбутися від застійних явищ в тканинах, які неминуче виникають з віком, накопиченням зайвих кілограмів та букету хвороб. Специфічний вплив виявляється не тільки на лімфатичну систему, але і на венозну, а також на одну з самих важливих речовин організму – інтерстиціальну.

Пульсуючі, повільні хвилеподібні рухи прекрасно імітують і пульсацію судин, і м’язові скорочення. Велика різноманітність прийомів не дозволяє звикнути до тактильних подразнень, в результаті чого вплив на нервову систему завжди являється стовідсотковим.

Гемолімфодренаж допомагає у вирішенні ряду специфічних проблем, таких як варикозна хвороба, лімфостаз, зниження імунітету, порушення живлення клітин та тканин, вікова та патологічна сухість і т.д. Для отримання максимального результату використовують різноманітні масажні прийоми, які впливають на рух лімфи та повернення венозної крові.

Підвищується імунітет, активно виводяться продукти розпаду, розсмоктуються набряки різного походження, ліквідуються застійні явища в тканинах та м’язах, активізуються окислювально-відновлювальні процеси в тканинах.

Гемолімфодренаж дає стійкі результати в боротьбі з купепрозом, сухістю шкіри, раннім старінням, порушенням еластичності тканин та м’язів. Знімаючи пастозність обличчя, ми отримуємо яскраво виражений ефект ліфтинга.

Гемолімфодренаж дасть вам можливість ефективно прибирати об’єми, целюліт, жирові ускладнення та знижує вагу. Запускаються обмінні та гормональні процеси. Крім того, це єдина методика, яка дає можливість працювати з судинами, попереджує інфаркти, інсульти.

Джерело: Міжнародна школа масажу.

Ортопед-травматологОпанасенко Владимир

Опанасенко Володимир Вікторович

Ортопед-травматолог

Сертифікований спеціаліст з плазмотерапії (ПРП).

"У пацієнтів вікових груп використовую введення гіалуронової кислоти у суглоби та індивідуальні реабілітаційні програми, що дозволяє значно відтермінувати чи уникнути заміни суглобів".

НевропатологИвченко Юлия

Івченко Юлія Анатоліївна

Невропатолог

Спеціалізація: болі у спині, мігрені.

"Пацієнтам з хворобою Паркінсона та хворобою Альцгеймера призначаю фармакотерапію згідно останніх міжнародних протоколів. Я прибічник використання мінімальної кількості препаратів, роблю акценти на індивідуальних програмах".

Клінічна діяльність
Контакти