Історія клініки

Клініка неврології та нейроортопедії — одна з перших приватних клінік в Україні, яка почала надавати спеціалізовану допомогу при больових синдромах, захворюваннях хребта, неврологічній та ортопедичній патологіях.

Клініка була заснована в 2001 році лікарем неврологом Цюрко Богданом Орестовичем, який до цього працював в Жовтневій (нині Олександрівській) лікарні (відділення вертебрології) в м.Київ.

Тут вперше в країні почали широко застосовувати методи мануальної терапії у лікуванні вертеброневрологічних захворювань.

Ортопедичний вертеброневрологічний напрям клініки в повному обсязі реалізує лікар ортопед-травматолог Калюжний Геннадій Вікторович. Лікар працює в клініці з момента відкриття. Його лікарський стаж більше 20 років, за його плечима багатий досвід оперативної ортопедії та амбулаторного прийому.

Раніше в клініці консультували нейрохірурги Данчук Сергій Вікторович, Демчук Сергій Анатолійович. Беручи участь у лікувальному процесі, вони передавали свій безцінний об'єм знань та досвіду колегам.

Активну консультативну допомогу ревматологічним пацієнтам надавав професор Борткевич Олег Петрович (головний ревматолог МОЗ України).

Остеопатичний напрям очолював Чепа Артем Валерійович.

Плідна робота консультантів, обмін досвідом між колегами сформували глибоке та клінічне мислення лікарів клініки, склались певні медичні традиціії. В подальшому привели до розширення медичних послуг,  покращення якості допомоги, популяризації клініки.

Лікувальний процес не був би повноцінним без участі реабілітологів: Ріпи Олексія Володимировича, Ломадурова Дмитра Сергійовича, Тумакіна Дмитра Валентиновича. Саме спеціалісти відділення реабілітації, як скульптор, створюють одужуючого пацієнта.

Кандидат медичних наук  Раскалєй Дмитро Володимирович працює в клініці практично з моменту відкриття. Лікар досконало володіє методами мануальної терапії, техніками паравертебральних блокад, параартикулярних ін'єкцій, експерт з диференціальної діагностики нервових хвороб.

Неврологічні хвороби, що супроводжуються терапевтичною патологією, очолює невролог Махіня Оксана Вячеславівна.

Головний лікар, невролог, Пелепейченко Олексій Юрійович веде амбулаторний прийом, відповідає за ефективність лікувального процесу в клініці. Сфера клінічної діяльності: захворювання нервової системи та хребта, вегетативні дисфункції, малі депресивні розлади.

Комунікація лікарів Клініки неврології та нейроортопедії з колегами інших медичних закладів допомагає проводити диференційну діагностику неврологічної патології.

На цьому побудована робота клініки — надання профільної результативної неврологічної допомоги, контроль якості лікування та постійний професійний розвиток.

Філософія клініки — лікувати пацієнта, а не хворобу, працювати на результат, а не на рахунок, та постійно розвивати себе та пацієнтів.

Більше 22 тис.вдячних пацієнтів за більш ніж 15 років роботи — найкращий тому доказ.

Наші фахівці