Мануальна терапія

26 ЛИС 13
Мануальна терапія

Мануальна терапія

Мануальная терапія - застосування ручного впливу - маніпуляцій на хребті та суглобах з лікувальною та профілактичною метою.

За своєю суттю мануальная терапія є унікальним методом, що дозволяє лікувати больові синдроми хребта, і тим самим зменшити або виключити медикаментозний вплив на організм.

Мануальна терапія може бути як основним, так і додатковим методом лікування болю в спині, в залежності від конкретної клінічної ситуації.

Хто такий мануальний терапевт? Це лікар - ортопед, невролог, вертебролог - що знає та володіє методиками мануальної терапії. Дуже важливо, щоб лікар дивився на проблему в загальному і не використовував мануальну медицину рутинно, дискредитуючи метод.

В Клініці неврології та ортопедії time+ лікарі неврологи та ортопеди адекватно застосовують методи мануального лікування тільки після комплексного обстеження хребта (МРТ, функціональні рентгенологічні дослідження, денситометрія) і оцінки можливих ризиків.

Вже після першого сеансу мануальної терапії в нашій клініці пацієнти в максимально короткий термін відмічають зменшення болю у спині, відновлення об'єму рухів у хребті.

При вкористанні мануальної терапії з метою профілактики, вірогідність рецидивів больового синдрому значно мінімізується, що повертає свободу рухів і якість життя.

Клінічна діяльність
Контакти