Лікування порушення сну

26 ЛИС 13
Лікування порушення сну

Лікування порушення сну

Скарги на порушення сну - явище достатньо розповсюджене серед населення великих міст і може розвиватися у людини будь-якого віку.

Сон - природня потреба не тільки головного мозку, але й всього організму у відпочинку. Через сон відбуваєтья відновлення енергетичних запасів. Добова потреба у сні дорослої людини складає не менше 8 годин.

Безсоння, порушення тривалості та якості сну призводить до роздратованості, перевтомлюваності, і є одним з пускових механізмів розвитку психосоматичної патології.

Патологічна сонливість, нічні страхіття та сновидіння також знижують якість життя, при цьому успішно піддаються лікуванню.

Порушення сну - ознака дезорганізації роботи нервової системи на фоні стресів, побічної дії медикаментів, захворювань органів і систем організму. Порушення сну формується и триває роками, а лікування порушення сну з використанням снодійних препаратів - дорога у глухий кут. Зловживання снодійними викликає головний біль, стан "розбитості" після пробудження.

Неврологи нашої клініки приділяють особливу увагу скаргам пацієнта на поганий сон, проводят ретельний аналіз факторів, що порушують сон, тривалості патології та встановлюють причину безсоння. І тільки після цього призначають адекватну терапію. Лікування порушення сну за допомогою кваліфікованих спеціалістів завжди успішне, і включає рекомендації щодо профілактики виникнення проблем із сном у подальшому.

Клінічна діяльність
Контакти