Лікування неврозів

26 ЛИС 13
Лікування неврозів

Лікування неврозів

Неврози - це сукупність функціональних розладів нервової системи та психіки, що мають затяжний характер.

Неврози відносять до найбільш розповсюджених функціональних захворювань нервової системи, що виявляють більше ніж у 20% населення. Причому жінки страждають приблизно вдвічі частіше за чоловіків.

Розвиток неврозу завжди обумовлений наявністю гострого чи хронічного стресу.

Схильні до неврозів особи з нестійким настроєм, недовірливістю, схильністю до депресій. На фоні неврозу розвивається дисбаланс в роботі нервової системи: зміна настрою, порушення комунікації з оточуючими, низька продуктивність праці. Невроз може бути "ширмою" захворювання крові або щитоподібної залози.

При зверненні в клініку до невролога пацієнт ретельно обстежується, та встановлюється причина виникнення такого стану. Лікування неврозу буде обгрунтованим і приведе до значного зниження клінічних проявів, нормалізації балансу роботи нервової системи, що допоможе хворому вийти із психотравмуючої ситуації.

Профілактика неврозу - це зміцнення нервової системи. Робота з нашими неврологами (медикаментозна терапія, психотерапія), реабілітологами (масаж, кінезіотерапія, фізіотерапія) будут сприяти зменшенню та усуненню симптомів неврозу.

Клінічна діяльність
Контакти