Лікування лицевого болю

26 ЛИС 13
Лікування лицевого болю

Лікування лицевого болю

Лицевий біль (больові синдроми в області обличчя), як правило, ототожнюється із запаленням трійчастого нерва. Це симптомокомплекс, який проявляється приступами виснжуючого болю однієї половини обличчя. Захворювання триває роками та найчастіше потребує постійної терапії. Важливо: усунення запального процесу в трійчастому нерві в перші дні хвороби суттєво мінімізує або виключає перехід процесу в хронічну форму.

Друга група лицевого болю — прозопалгії. Прозопалгії можуть бути симптомом ураження гайморових пазух, порушення прикусу, стоматологіних захворювань. Найчастіше зустрічаються психогенні (постстресові) прозопалгії, які потребують  участі у процесі лікування психітара або психотерапевта.

Наші неврологи обов'язково встановлять можливу причину лицевого болю, виключать наявність супутніх захворювань, адекватно підберуть медикаментозну терапію, засновану на переносимості та ефективності препаратів. По можливості в процесі лікування лицевого болю будуть використані фізіотерапевтичні та немедикаментозні методи.

Клінічна діяльність
Контакти