Лікування хронічної втоми

26 ЛИС 13
Лікування хронічної втоми

Лікування хронічної втоми

Синдром хронічної втоми (СХВ) - симптомокомплекс, який супроводжується тривалим зниженням розумової та фізичної працездатності, емоційної складової (настрій), які не відновлюються навіть після відпочинку.

Страждають більше соціально активні жінки у віці 25-40 років, працівники на керівних посадах, менеджери середньої ланки. СХВ - перший крок на шляху розвитку психосоматичної патології, депресивного розладу.

При неврологічному огляді у таких пацієнтів спостерігається астенизація, уповільнення рухових реакцій, ознаки виснаження нервової системи.

При лікуванні синдрому хронічної втоми, насамперед, необхідно виключити патологію зі сторони серцево-судинної системи, шлунково-кишечного тракту, ендокринної системи.

Лікування СХВ - процес тривалий, мета якого в захисті організму вд стресу та зміцнення центрального та вегетативного відділків нервової системи.

Використовуються заспоційливі фітопрепарати, вітаміни групи В, антиоксиданти, фізіотерапевтичні методи, з індивідуальним підбором дози та тривалості застосування. При лікуванні синдрому хронічної втоми неможливо домогтися результатів в короткий термін (на кшалт "чистки організму та судин", "крапельниць молодості"), і це пояснюється особливостями будови нейронів. Потрібні місяці спільної, послідовної роботи невролога, реабілітолога, психотерапевта і - обов'язково! - самого пацієнта для досягнення оптимального результату.

Досвід успішного лікування синдрому хронічної втоми мають спеціалісти клініки неврології та нейроортопедії "time+".

Клінічна діяльність
Контакти