Лікування болю у суглобах

01 СІЧ 22
Лікування болю у суглобах

Лікування болю у суглобах

Що таке суглоб?

Суглоб — це орган, утворений кістково-хрящовими сполуками, оточений капсулою, що зміцнюється зв'язками, що приводиться в рух м'язами. Болі в суглобах можуть виникати при ураженні будь-якої структури як біля, так і усередині суглоба. Лікуванням захворювань суглобів займаються ортопед-травматолог та ревматолог.

Чому болять суглоби?

    Існують дві основні причини болю в суглобах:
  • Ортопедичні (травми, артрози, артрити, запалення сухожиль і зв’язок);
  • Ревматологічні (подагра, інфекції-хламідіози, ревматоїдний артрит).

Основне завдання лікаря встановити справжню причину болю в суглобах та розпочати правильне лікування.

Якщо болять суглоби

Біль у суглобах, це наслідок запального процесу, запалення руйнує хрящ, що призводить до артрозу. Лікування потрібно починати, як найшвидше переглянути відео по темі

Категорично не можна лікувати суглоби народними засобами. Основна причина цього твердження полягає в тому, що принцип мені і сусіду допомогло не працює. Лікування народними засобами при болях у суглобах, це переведення гострого стану запалення суглоба у хронічну форму захворювання. Нам дуже часто доводиться стикатися з результатами самолікування та виправляти їх не один місяць. Бажаємо звернути Вашу увагу, що лікувати та діагностувати у перші дні, набагато простіше, легше, ефективніше та дешевше. Наприклад, при болях у плечовому та колінному суглобах, болях у суглобах після ковіда категорично не можна використовувати інтенсивне тепло, що розігрівають розтирання це призведе до загострення та сильних болів. Болі в тазостегновому суглобі виявляються в пахвинній ділянці, сідниці та стегні. Вбивчою для суглоба є інтенсивне навантаження в цей період та холод.

    При болях у суглобах, є дві універсальні дії:
  • Прийняти парацетамол;
  • Записатися до лікаря на прийом.

Як позбутися болю в суглобах

Якщо ми маємо справу з артрозом суглоба другого або третього ступеня, досягти швидкого одужання не можна, потрібен час та комплексний підхід переглянути відео по темі

Якщо у Вас сильний біль у суглобі, а час запису до хорошого лікаря вимагає очікування кількох днів. Необхідно зменшити навантаження на суглоб, приймати: ібупрофен або парацетамол (якщо прийом цих препаратів Вам не протипоказаний). Ці прості поради допоможуть зняти сильний біль у суглобах.

Лікуванням болів у суглобах займаються ортопеди та ревматологи. У нашій клініці використовуються передові методи лікування суглобів.

Ортопед-травматолог лікує захворювання суглобів через травми, запалення, дегенеративні зміни.

Ревматолог «обслуговує» хвороби суглобів, викликані ревматичним процесом, коли в патологічний процес залучаються кілька суглобів.

Наші клінічні можливості дозволяють проводити ефективну консервативну терапію посттравматичних, дегенеративно-дистофічних захворювань суглобів. Концепція лікування болю в суглобах побудована на цільовому використанні протизапальної терапії (локальне навколосуглобове, внутрішньосуглобове введення препаратів, системний прийом протизапальних препаратів), фізіотерапевтичних та відновлювальних методик.

Успішність лікування суглобів у Клініці неврології та ортопедії time+ здійснюється завдяки багаторівневому контролю та взаємодії між фахівцями, безперервному контролю якості лікування на всіх його етапах.

Автор: Опанасенко Володимир

Читайте також:

Плазмотерапія - відновлення суглобів

Біль у лікті

Консультація ортопеда

Клінічна діяльність
Контакти