Лікувальний масаж

26 ЛИС 13
Лікувальний масаж

Лікувальний масаж

Існує більше декількох десятів різновидів масажу. Ось лише деякі з них: лікувальний, оздоровчий, гігієнічний, дренажний і т.д. Як визначити, який з видів масажу необхідний на тому чи іншому етапі лікування?

Масаж має багатовікову історію, а основні гігієнічні принципи розроблені не більше 100 років тому. Фундаментальні основи масажу ідуть в ногу із часом, розвиваються, модифікуються паралельно із тенденціями класичної медицини (фізіології, анатомії, патології). Отже, масаж не може існувати як самостійний лікувальний напрямок без врахування постійного оновлення медичних знань.

Тому підходи в реабілітації клініки неврології та нейроортопедії базуються на використанні принципів класичного лікувального масажу з врахування сучасних тенденцій:

1.Призначення лікувального масажу проводиться з урахування стану здоров'я пацієнта, наявності супутніх захворювань.

2.Перед кожною процедурою лікувального масажу реабілітолог оцінює фізіологічну ефективність попереднього сеансу, тим самим програмуючи методику наступних процедур с урахуванням тривалості курсу та стану пацієнта.

3.Обов'язковий лікарський контроль на всії етапах лікування (за необхідності - огляд лікаря, лабораторні дослідження, ЕКГ і т.і.).

Наші лікарі реабілітологи систематично підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в майстер-класах, семінарах, як на території України, так і за кордоном.

Клінічна діяльність
Контакти