Болі в спині
Найбільш частою причиною болю в спині є зміни в хребті - його зв'язках, міжхребцевих дисках, які призводять до подразнення, а іноді ущемлення нервів. Симптомами цих змін можуть бути головні болі, болі в шийної, лопаткової, поперекової області, часто віддають в кінцівки, грудну клітку. Біль може посилюватися як при рухах, так і в положенні сидячи, лежачи. При здавленні нервів виникає відчуття оніміння, слабкість м'язів в зоні пошкодженого нерва.

Причиною неприємних відчуттів в спині можуть бути зміни в м'язах, кістках, суглобах або інших структурах хребта, нервової системи. Біль у спині може починатися раптово або носити хронічний характер, бути постійною або періодичною. Ви не самотні - біль в спині є однією з найбільш частих скарг людства, деякі дослідники вважають, що біль в спині стоїть на п'ятому місці серед причин звернення до лікаря, дев'ять з десяти дорослих відчували коли-небудь істотну біль в спині
Симптоми
Дискомфорт в задній частині ноги
Болі по ходу задньої поверхні ноги, свідчать про запалення сідничного нерва.
Стріляючий біль в потилиці
Стріляючий біль в потилиці, частіше з одного боку, свідчать про запалення потиличних нервів.
Скутість
в спині
Обмеження рухливості в хребті, може бути симптомом хвороби Бехтерева, яка призводить до зрощення хребців.
Слабкість в кінцівках
Слабкість в руці або нозі з онімінням - одні з провідних симптомів грижі міжхребцевого диска, яка здавлює нерв разом з артерією і веною, які проходять поряд з корінцем.
Стріляюча біль
в спині
Стріляючі і ниючі болі в спині (виникають при запаленні міжхребцевого нерва або зв'язкового-суглобових структур хребта). При запаленні нерва за рахунок грижі міжхребцевого диска виникає стріляючий біль у вусі, нозі, лопатці, яка залежить від місця розташування грижі. Тривалі ниючі болі з'являються при перевантаженні м'язів при тривалій роботі за комп'ютером або їзді в автомобілі.
Болі в спині і
панічні атаки
Як не парадоксально, болі в спині можуть провокувати панічні атаки. Це виникає при неврологічних проблемах в шийному або грудному відділах хребта. Ці анатомічні області дуже багаті на больові і вегетативні волокна, подразнення яких в слідстві запалення. перевантаження м'язів призводить активацію роботі серця, легенів і бронхів. Вона проявляється різким відчуттям колосальної безпідставної тривоги, страхом смерті, власне панікою, задишкою і серцебиттям. Часті панічні атаки значно погіршують якість життя і є підживленним грунтом для розвитку депресії.
Навіщо вам консультація ортопеда і невролога
Ортопед і невролог. Хто займається лікуванням болів в спині? Відкриємо завісу істини, проливши світло на підхід до лікування болю в країнах з високим рівнем економіки. У країнах пост радянського простору лікування болів в спині займається невролог. У Європі та США, цим займаються ортопеди, тому що остеохондроз - це захворювання опорно-рухового апарату, до якого хребет і відноситься.

Невролог займається лікуванням, коли є грижі з симптомами здавлення спинного мозку або нервового корінця. У нашій клініці існує чітка професійна градація між неврологічними і ортопедичними причинами болів в спині.

Time+
Болі в спині можуть тривати роками з періодами загострення і ремісії. Будь-який больовий синдром, спина не виняток, при не своєчасному зверненні до лікаря, може мати тенденцію до хронізації. Хронічний біль призводить до тривалого і комплексного лікування, що має відповідні медичні та фінансові наслідки. Медичні наслідки, це медикаментозні виразки шлунка та гепатити, кишкові кровотечі. Фінансові, включають в себе кошти на медикаменти, обстеження, лікувально-діагностичні процедури. Нагадуємо, що всього цього можна уникнути на ранніх стадіях захворювання.
Наприклад:
приклади ускладнень:
Грижа міжхребцевого диска
Скарги виникають задовго до появи грижі. Пацієнти відзначають відчуття поколювання, "мурашок" в стопі, між лопатками, шиї або руці. Далі виникає біль в вищеописаних ділянках. Головний мозок підсвідомо змінює алгоритм рухів, щоб уникнути болю. Кроки мають приставний характер, відзначається перекіс таза. Такі порушення перевантажують міжпозвоноковий диск і призводять до зростання грижі. Останнє забезпечує здавлення нерва, приводячи до його загибелі.
Стеноз хребетного каналу
Це звуження каналу в якому проходячи нерви і спинний мозок. Виникає при ігноруванні больового синдрому або лікуванні його, виключно знеболюючими препаратами без виявлення причини болю. У відповідь на біль-головний мозок дає "команду" до зростання кісткової тканини для того щоб зменшити біль. Кісткова тканина, як правило, проростає в хребетний канал, стискаючи спинний мозок і нервові корінці. У цій ситуації дуже часто потрібно нейрохірургічне лікування для запобігання загибелі нервів і спинного мозку.
Остеопороз
Це звуження каналу в якому проходячи нерви і спинний мозок. Виникає при ігноруванні больового синдрому або лікуванні його, виключно знеболюючими препаратами без виявлення причини болю. У відповідь на біль-головний мозок дає "команду" до зростання кісткової тканини для того щоб зменшити біль. Кісткова тканина, як правило, проростає в хребетний канал, стискаючи спинний мозок і нервові корінці. У цій ситуації дуже часто потрібно нейрохірургічне лікування для запобігання загибелі нервів і спинного мозку.
Пухлини хребта
Бувають первинні (розвиваються самостійно) і вторинні метастазування. У фокусі уваги невролога і ортопеда повинні знаходитися, максимально обстежитися пацієнти у віці старше 60 років, саме в цій групі найчастіше розвиваються метастатичні ураження хребта. Первинні-самостійні пухлини, що мають доброякісний характер, наприклад, остеоід-остеома росте дуже повільно і сигналізує про себе нічними болями.
Про нас
Time+
Клініка Тайм + спеціалізується на реабілітації і відновного лікування в амбулаторних умовах. Ми вже працюємо з пацієнтами, яким потрібна медична допомога для відновлення здатності працювати в повну силу і жити нормальним якісним життям. Наша команда лікарів терапевт-невролог-психолог-реабілітолог працюємо комплексно, враховуючи індивідуальність кожного пацієнта.
Як ми лікуємо
Запис на прийом
Ви записуєтеся на прийом до лікаря, доктор збирає анамнез, вивчає результати раніше проведених досліджень (виписки, МРТ знімки), проводить неврологічний / ортопедичний огляд. У разі необхідності дообстеження доктор запропонує оптимальні варіанти. Після постановки діагнозу, лікар призначає лікування, яке Ви можете проходити у Нас в клініці, в іншому лікувальному закладі або самостійно-прийом препаратів.
Реабілітація
Після зменшення гострого больового синдрому, призначається курс реабілітації або масажу. У 70% випадків достатньо 5-7 навчальних занять з реабілітологом, якщо мова не йде про складний випадок. Основний акцент робиться на опрацювання м'язів, релаксацію і витягування хребта з власною вагою і систематичні САМОСТІЙНІ заняття по індивідуально розробленої для Вас програми, нашим реабілітологом. Немає необхідності в покупці курсу лікування "пакетом" і прив'язці до лікувальної базі клініці на постійній основі. Ми уникаємо призначення одночасно необґрунтованого кількості процедур: ударно-хвильової терапії, фізіотерапії, ортопедичних корекцій. Наша МІСІЯ навчити, Вас, як правильно піклуватися про свій хребет в домашніх умовах або на робочому місці.
Медикаментозна терапія
Наш медичний центр є експертним у виборі схеми медикаментозної терапії з урахуванням показань - протипоказань та фінансових побажаннь пацієнтів. Ми не визначаємо надмірної кількості медикаментів. Наш акцент розроблен на стратегії: "один препарат-два лікувальних впливу". Після призначення медикаментозного лікування, відділ контролю якості зв'язується з Вами для визначення переносимосты препаратів, відсутність побічних ефектів та корекції дозувань. При високій вартості оригінальних препаратів, наш доктор підбере для Вас оптимальний аналог з іншим ціновим сегментом, який буде не поступиться в ефективності.
Безпека відвідування
Немає нічого важливішого вашого здоров'я і здоров'я вашої сім'ї. Це пріоритет нашої клініки. Ми використовуємо свій досвід і досвід наших колег для боротьби з пандемією COVID-19, захист відвідувачів та персоналу. Поки існує загроза передачі COVID-19, Тайм + буде дотримуватися особливих застережних заходів для захисту всіх наших пацієнтів і персоналу.

При прийнятті рішення про проходження курсу реабілітації у вас повинні бути дані лабораторних досліджень, які підтверджують відсутність захворювання COVID19.
Як це працює
1
Ви записуєтеся на прийом до невролога або ортопеда
2
Якщо у Вас є МРТ знімки на електронному та іншому носії обов'язково візьміть їх з собою. Самостійно обстежитися немає сенсу, є багато тонкощів, Яких Ви можете не знати.
3
Лікар збирає анамнез, проводить нейроортопедичний тестування, встановлює діагноз, дає лікувальні рекомендації.
4
Якщо Вам показана кінезітерапія, мануальна терапія, співробітник ресепшн запише Вас на лікувальні процедури і повторну консультацію за результатами обстеження або лікування.
5
Через 3-7 днів з Вами зв'яжеться асистент доктора і проконтролює Ваше самопочуття на тлі лікування або після проведених маніпуляцій.

»
Курс лікування триває від тижня до 1,5 місяця. Розраховується індивідуально від медичних показань.
НАША МіСіЯ:
швидко повернути вам максимальну працездатність
Наша команда
Основний акцент при лікуванні - точне встановлення причинно-наслідкових зв'язків і підбір адекватної терапії.
Івченко
Юлія
Невролог
Пелепейченко
Олексій
медичний директор
Опанасенко
Володимир
ортопед-травматолог
Ломадуров
Дмитро
реабілітолог
Записатися на консультацію
Заповніть анкету, ми Вам зателефонуємо, і Ви зможете задати турбуючі Вас питання нашому фахівцеві.
контакти
0800 339 729
info@spinedoctor.com.ua
вул. Дж.Маккейна, 26, м. Києв