Поїздки на велосипеді довелося відкласти на рік через гострий біль в коліні

"Рік тому у мене заболіло праве коліно. При присіданні навпочіпки відчувався гострий біль з внутрішньої сторони. Лікарі діагностували остеоартроз правого колінного суглоба."

Світлана - 32 года
боль в колене

Часто до нас звертаються з такими скаргами

Причини болю в колінах

Травма колінного суглоба

Травми колінного суглобу, особливо ушкодження менісків і зв'язок, прискорюють знос суглобового хряща і процес старіння хряща. Розрив передньої хрестоподібної зв'язки (ПХЗ) веде до нестабільності колінного суглоба, що сприяє швидкому руйнуванню хряща і розвитку гонартроза у відносно короткий термін.

Надлишкова маса тіла

Надлишкова маса тіла - найбільш значимий фактор ризику. Щоденне додаткове навантаження на хрящ досить швидко призводить до його "зношування". Потім, гонартроз досить швидко розвивається і прогресує.

надмірні навантаження

Знос хряща швидше настає у людей, діяльність яких пов'язана з важкою фізичною працею, наприклад, будівельники.

Недостатня рухова активність

Фізичні навантаження покращують живлення хряща. З огляду на те, що хрящ не має власних кровоносних судин, і поживні речовини надходять за рахунок дифузії з навколишніх тканин, хороший кровообіг грає ключову роль в живленні хряща.

Порушення метаболізму

Зазвичай при метаболічних захворюваннях відбувається порушення харчування різних тканин організму, в тому числі суглобового хряща.

Спадковість

Такі вроджені захворювання, як вальгусні або варусні деформації колінних суглобів, різна довжина кінцівок, збільшують локальний знос хряща і прискорюють розвиток гонартроза.

методи лікування
артрозу колінного суглоба

alternative

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Ін'єкції гіалуронової кислоти: введення в колінний суглоб додаткової кількості штучно синтезованої суглобової "змазки". Використовуються СЕРТИФІКОВАНІ препарати кращих європейських виробників.

alternative

Плазмотерапія

Плазмотерапія: сучасний метод, який не викликає побічних дій при лікуванні болю в колінному суглобі. Суть методу полягає у введенні власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами, в проблемну ділянку.

alternative

Кінезітерапія

Кінезітерапія: використання фізичних вправ для нормалізації біомеханіки суглоба, корекції рухового стереотипу і порушень постави.

Питання до лікаря

1Чому зношуються коліна?
Це поступова втрата суглобом гіалінового хряща. Хрящ поступово втрачає свою висоту, щільність, відбувається його розволокнення. Він стоншується і з часом повністю зникає. Кістка позбавляється м'якої захисної прокладки. Це призводить до дискомфорту.
Колінний суглоб є одним з тих, що найбільш часто вражається. Пояснюється це тим, що коліно піддається відчутним навантаженням при ходьбі, бігу, підйомі тягарів, стрибках. При цьому коліно має складну будову. Рух можливий тільки в одній площині. Будь-який незручний рух може привести до травми м'яких тканин коліна і послужити причиною розвитку артрозу.
Ортопед – лікар, який лікує захворювання опорно-рухового апарату. При артрозі колінного суглобу та інших проблемах з коліном досить важливо правильно інтерпретувати результати дослідження. Зв’язати скарги, анамнез, результати огляду та досліджень в цілісну картину з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, являється основним завданням консультації. Виключно лікарський підхід визначає максимальну ефективність проведеного лікування.

Відгуки наших задоволених клієнтів

alternative
Займаюся футболом з самого дитинства. Колінні суглоби турбують сезонно або після травм на грі. В інтернеті довго шукав клініку, де експертно займаються плазмотерапією. Всього 4 сеанси з інтервалом 1 раз в 7 днів і вже рік тренуюся без болю.
фітнес-тренер - 32 роки
alternative
Маю рецидивуюче запалення в коліні. Проблема з меніском. На правому коліні прооперований суглоб артроскопічно - результату немає. Аналогічну проблему з лівим коліном довірила консервативному лікуванню - плазмотерапії, так як вже боюся артроскопічних втручань. На мій подив, після двох курсів плазми в поєднанні з реабілітацією біль повністю пішов. Тепер контролюю раз на рік стан менісків та хряща на МРТ і живу без болю.
офісний працівник - 43 роки
alternative
Проблеми з колінними суглобами останні 10 років, зайва вага, внуки, сад. Багато доводиться проводити часу на ногах. Діти записали в клініку на консультацію до ортопеда. Отримала стійкий результат після плазмотреапіі суглобів у поєднанні з уколами гіалуронової кислоти. Ін'єкції плазмотерапіі зняли запалення, а гіалуронка забезпечила змазку між хрящами. Гарний ефект від лікування дозволяє весь час бути в строю і виховувати онуків.
домогосподарка - 55 років
alternative
Голка, звичайно, для такої ін'єкції нестандартна, довга і тонка, від одного виду було вже страшно. Досить боляче було при введенні голки, але терпіти можна. Проколов я препарат в суглоб рівно 3 рази і результат був позитивний. Кілька років була біль, а тут пройшла з трьох уколів.
Роман Гречка - 42 роки
alternative
Поза усіма сумнівами, внутрішньосуглобові ін'єкції - це найбільш ефективний спосіб боротися із захворюванням ніж зовнішні мазі. До того ж ліки вводиться направлено, не наражаючи інші органи діями і можливими побічними ефектами від застосування пероральних таблеток / ліків.
сантехнік II розряду - 40 років
alternative
Однозначно проводити процедуру може тільки висококваліфікований лікар травматолог-ортопед. Адже потрібно потрапити саме в суглобову сумку. У неї за допомогою довгої тонкої голки вводиться рідина, що міститься в лікарському препараті. В цілому, якщо ін'єкції проводить фахівець, тоді укол не болючіший того, що в м'яку п'яту точку.
дідусь II онуків - 57 років

Напишіть нам і ми Вам зателефонуємо

Ви перебуваєте всього в декількох кроках від індивідуальної пропозиції. Просто заповніть форму та надішліть і ми допоможемо вирішити Вашу проблему.

  • Це дуже просто, заповніть форму, щоб ми могли Вам зателефонувати
  • Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете скористатися телефоном 0800339728
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних

Наша команда фахівців Time+

We're only as strong and as knowledgeable as our team. So here are the men and women which help customers meet goals and grow

alternative

Пелепейченко Олексій

Невролог, медичний директор

alternative

Опанасенко Володимир

Ортопед-травматолог

alternative

Івченко Юлія

Невролог

alternative

Калюжний Генадій

Ортопед-травматолог

alternative

Клініка неврології та ортопедії Time+

Ми з ентузіазмом ставимося до надання послуг. Наші лікарі спеціалізуються тільки на доказовій медицині. Обираємо оптимальні схеми лікування. Призначаємо дослідження, необхідні в даній клінічній ситуації. Супроводжуємо пацієнта на всіх етапах лікування. Клініка існує 20 років на ринку.

1
Звернень
в клініку
1
Щасливих
пацієнтів
1
Позитивних
відгуків

Зв'яжіться з нами

Відвідати нас Ви можете за вказаною нижче адресою та задати будь-які питання в наведеній формі

  • м. Київ, бул. Лесі Українки, 28а, м. Печерска
  • 0800339728
  • info@spinedoctor.com.ua
  • м. Киев, вул. Джона Маккейна, 26, м. Дружби народів

Мы в соціальних мережах

Я даю згоду на обробку моїх персональних даних