Лікувальні маніпуляції

26 ЛИС 13
Лікувальні маніпуляції

Лікувальні маніпуляції

Часом, тривало приймаючи протизапальні препарати, пацієнти, що страждають від болю, не завжди відмічають достатній терапевтичний ефект. Однією з причин цього є неповна доставка препарату кров'ю до місця запалення/болю.

В нашій клініці неврології та нейроортопедії проводиться комплексне лікування, та вищезгадана проблема вирішується шляхом введення лікарьских препаратів безпосередньо в місця запалення або болю: всередину суглобу, навколо суглобу, паравертебрально (навколо хребта), параневрально (в область запалених нервів). Для посилення дії препаратів можна потенціювати їх дію шляхом внутрішньовенного введення.

Цілеспрямоване введення препаратів (біля суглобу, паравертебрально, всередину суглобу, периневрально) виконується з періодичністю від 2-х разів на тиждень до 1-го разу на місяць, що дозволяє уникнути фармакологічного навантаження на ШКТ, створити необхідну концентрацію препарату в місці запалення або болю.

Лікувальні маніпуляції, що проводяться у нас в клініці висококваліфікованими спеціалістами, дозволяють позбутися на довгий час болю, уповільнити старіння суглобів та хребта, а це означає - жити повноцінним життям в буд-якому віці.

Клінічна діяльність
Контакти