Консультація невролога

25 ЛИС 13
Консультація невролога

Консультація невролога

Піклування про своє здоров'я сьогодні — це запорука насиченого життя без відмови від своїх планів. Але часто так недоречно втручається біль у спині, який багато хто звик ігнорувати. Проте не забувайте, що просто випити знеболювальний засіб недостатньо. Навіть якщо вам стало легше, причина болю не усунена, а значить він може повернутися в будь-який найнедоречніший момент. На жаль, біль у спині — один з тих привидів для звернення до невропатолога у Києві, які зустрічаються частіше за інших.

Консультація лікаря невролога (невропатолога) в Клініці неврології та нейрортопедії в Києві — це вірний вибір, адже він не тільки визначить та усунить причину болю або пом'якшить її вплив, а й розробить індивідуальний план лікування і відновлення для кожного пацієнта.

В компетенції лікаря невролога — все, що відноситься до нервової системи, поділяється на:

-центральну нервову систему, що включає головний та спинний мозок

-периферичну нервову систему, яку утворюють всі інші нерви.

Хороший невропатолог — це грамотне діагностування та лікування, індивідуальний підхід до кожного, хто звернувся із болем в спині чи іншими неврологічними проблемами. В сучасній Клініці неврології та нейроортопедії працюють кращі невропатологи в Києві. Причому лікування у гарного невропатолога — це не тільки заходи, спрямовані на усунення симптомів болю. Мета такого спеціаліста - визначити та усунити причину захворювання, попередивши загострення в подальшому.

Клінічна діяльність
Контакти